Spotkania indywidualne

– konsultacja psychologiczna – ma na celu poznanie Twojego świata, zasobów jakie posiadasz jako jednostka i przeszkód jakie leżą na drodze do wymarzonego celu. To wycieczka z wypełnionych po brzegi plecakiem, który czasem okazuje się za ciężki do niesienia w dalszą podroż i który wymaga przepakowania. Podczas spotkania zadecydujesz jak dalej będzie wyglądała Twoja podroż i jaki cel sobie wyznaczysz.

 

Pomoc psychologiczna

– to forma wsparcia, edukacji i towarzyszenia Ci podczas drogi, pokazanie jej zakrętów, kierunków i możliwości jakie posiadasz aby dalej nią podążać

 

Psychoterapia indywidualna

– rozpoczyna się od 3-4 spotkań – konsultacji, podczas których określasz jaką drogą chcesz iść, jakie buty włożyć, i kogo zabrać ze sobą. My zawsze będziemy iść krok za Toba zadając trudne, czasem niewygodne pytania, po to aby Twoja droga była jak najbardziej świadoma i prowadzila Cie do obranego celu. Po konsultacji zakladamy że nasza droga odbędzie się w 10 krokach – spotkaniach w trakcie których sprawdzisz czy przebywana trasa i sposób w jaki zmierzasz do jej końca jest dla Ciebie odpowiedni i daje Ci szczęście.

 

Konsultacja dziecka/ nastolatka = praca z rodziną

– na pierwsze spotkanie w sprawie probemów rodzinnych / wychowawczych zapraszamy opiekunów BEZ DZIECKA – pierwsze spotkanie ma charakter konsultacji, poznania zakresu trudności w której znalazla się rodzina, dziecko, nastolatek. Pracujemy z całą rodziną dziecka, nastolatka. Nie podejmujemy procesu terapeutycznego samego dziecka, nastolatka.

 

Konsultacje on-line

– spotkanie odbywa się przez platformę skype. Spotkanie wyznaczane tak samo jak spotkanie tradycyjne – gabinetowe z zastzreżeniem płatności z góry przed rozpoczęciem spotkania. Pragniemy poinformować iż konsultacje pierwszorazowe przeprowadzane są po uiszczeniu opłaty.